Seçili Kartlarda Peşin Fiyatına 3 Taksit! Seçili Kartlarda Peşin Fiyatına 3 Taksit! Seçili Kartlarda Peşin Fiyatına 3 Taksit! Seçili Kartlarda Peşin Fiyatına 3 Taksit!

Hakkımızda

1986 yılında ticari bir girişim olarak yola çıkan Ofis Depot Grubu, mücevherat ve kuyumculuk sektöründe elde ettiği yarım asrı aşkın derin tecrübe ile sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Altın, pırlanta, gümüş ve çeşitli kıymetli malzemelerden üretilen takı ve mücevherat ürünlerimiz, modern tasarım anlayışı ile şekillenmekte ve beş kıtada, uluslararası arenada kabul görmektedir. Güncel teknolojiyi ve dünya çapındaki trendleri yakından takip eden tasarımlarımız, inovasyon ve araştırma-geliştirme faaliyetlerimize verdiğimiz önemin bir göstergesidir.
Kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımız, sürekli iyileştirme ve gelişime açık yaklaşımımızla birleşerek, koşulsuz müşteri ilişkileri yönetimi hizmetimiz aracılığıyla, gerçek anlamda müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımıza aralıksız devam etmektedir.

Lunica Jewel, Luni-Gold, Gaia Jewel, Dalman Silver, By Lunica Pırlanta, Takı Satış ve Aurum Skull gibi markalarımızla hem yurt içinde hem de uluslararası alanda tanınmışlık kazanmış durumdayız. Elektronik ve teknolojik ürünlerin yanı sıra cam ürünlerin tedariki, ithalat ve ihracat gibi alanlarda yüksek kaliteli teknolojik üretim altyapımızı kullanarak ve e-ticaret üzerinden yatırımlar yaparak faaliyet alanlarımızı genişletmekteyiz.
 

Vizyonumuz

Ofis Depot Grubu olarak vizyonumuz, mücevherat ve kuyumculuk sektöründe dünya çapında bir lider olarak, yenilikçilik ve mükemmeliyetçilik ilkeleriyle öne çıkmak; sürdürülebilir ve etik üretim yöntemleriyle, tasarım ve teknolojiyi birleştirerek, sektördeki yeniliklerin öncüsü olmaktır. Global pazarda, markalarımızın tanınırılığını ve ulaştığımız kitleleri genişleterek, değerlerimizi ve kalitemizi dünya geneline yaymaktır.
 

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize sadece bir ürün değil, bir yaşam tarzı sunmak; her bir müşterimizin benzersiz zevk ve ihtiyaçlarını karşılayacak, yüksek kaliteli, inovatif ve estetik mücevherat çözümleri geliştirmektir. Müşteri memnuniyetini her daim en ön planda tutarak, üstün kalitede hizmet ve ürün sunumu ile müşterilerimizin hayatlarına değer katmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda, teknoloji ve inovasyona yaptığımız yatırımlarla, sektördeki gelişmeleri yönlendirerek, sürdürülebilir bir gelecek için çevreye duyarlı ve etik üretim anlayışımızı koruyoruz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...